הסבר מספר מקשר

מצנן אוויר

היתרונות של מצנני האוויר

קיימים יתרונות חשובים במיזוג שטח באמצעות מצנני אוויר.
דבר ראשון, מדובר במכשיר חשמלי זול יחסית, צריכת החשמל של מצנן אוויר היא נמוכה למדי ואין צורך בהתקנה מכל סוג, רק למקם ולהפעיל
. במקרים חריגים מאוד, כאשר מתקינים מצנני אוויר בבית, מדובר בהתקנה ובפעולה הדורשת איש מקצוע.
מצננים, על פי רוב, ידידותיים לסביבה והם דואגים להזרים אוויר רענן למרחב, בשונה ממזגני אוויר, הממחזרים את האוויר הנמצא בחלל החדר, יהיה גודלו של החדר אשר יהיה.
אבל, לא רק יתרונות יש למכשיר הזה וכמו בכל דבר, ישנו לפחות חסרון אחד משמעותי, במצנן אוויר לא ניתן לכוון בשום צורה את הטמפרטורה של הקירור.
את המצנן יש למקם בקרבת מקור אוויר המגיע מבחוץ והוא חייב מילוי של מים מעת לעת.
ישנם מצנני אוויר בהם ניתן להוסיף קוביות קרח לשיפור רמת הקירור.

התאמת מצנן האוויר למרחב אליו הוא מיועד

קיימים מצנני אוויר רבים ומגוונים וכל אחד עשוי להתאים למרחב בגודל אחר, בתנאי מזג אוויר שונים, למקום פתוח או למקום סגור.
קולדר מצנני אוויר, מספקים מכשירים מגוונים למקומות שונים והם דואגים להתאים במדויק את המצנן הנכון למרחב ולתנאי מזג האוויר.
מצננים נבחרים בעיקר בהתאם לגודל המרחב שעליהם לצנן. המדד שקובע זאת הוא CFM רגל מעוקב בדקה, שהוא המקביל ל- BTU במזגני אוויר סטנדרטים. ככל שהמרחב המיועד גדול יותר, תידרשו לרמת CFM גדולה יותר. מצנן אוויר מומלץ הוא המצנן של חברת ציקלון שהוא גם הבחירה של צה”ל.
מדובר במצנן חזק בעל הספק חשמלי של 450 וואט, 3 מהירויות קירור שונות, שטח קירור שנע בין 30 ל- 50 מ”ר, מיכל מים בנפח 60 ליטר ומשקלו 25 ק”ג בלבד.

מצנן אוויר לכל מקום ויעוד

אולי ישמע לכם מעט מוזר אך, ישנו גם מצנן אוויר לבית ולעסק.
מצנן ביתי הוא מצנן אוויר קומפקטי יותר, בעל נפח חשמלי קטן יחסית אולם, הוא מבצע עבודה מצוינת והרבה מאוד אנשים בוחרים בו למיזוג חצר הבית, המרפסת או המרחב הפנימי.

מיכל המים

בכדי שהמצנן יפעל בצורה מיטיבה חשוב למלא מים במיכל שלו. תדירות מילוי המיכל נקבעת בהתאם לקיבולת המיכל, ברמת הטמפרטורה שבחוץ ובמשך זמן ההפעלה שלו. ככל שהטמפרטורה בחוץ גבוהה יותר ומשך הפעולה רב, מומלץ שתבחרו מצנן הכולל מיכל מים גדול. מצננים המתאימים לבתים מגיעים, על פי רוב, עם מיכל מים בנפח 6 עד 20 ליטר. במצננים שאמורים לקרר מרחבים גדולים יותר כמו מבני תעשייה, תמצאו מיכל מים גדול בהרבה.

כנסו לקטלוג מצנני האוויר שלנו >>

שתפו:

Scroll to Top

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע”מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
073-8021030