הסבר מספר מקשר

מזגן נייד

הקמת תשתית למזגן קבוע יכולה להיות מורכבת. מעבר לעובדה שמדובר על הוצאה לא מבוטלת, ישנם מקומות שבהם אנחנו לא יכולים ליצור תשתית כזו. אם חשבתם שזה אומר שאתם כבר לא יכולים להנות ממזגן איכותי, קולדר מצנני אוויר כאן כדי לספר לכם על המזגן הנייד, המזגן שיאפשר לכם להנות ממנו בלי צורך בתשתית מוקדמת.

מה הוא מזגן נייד?

מזגן נייד הוא מזגן שלא צריך תשתית מוקדמת, והוא פועל בעזרת חיבור לחשמל בלבד. למזגן הנייד יש צינור שדרכו הוא קולט אוויר, ובעזרת תהליך עיבוד פנימי הוא מקרר את האוויר שנמצא בו לפני שהוא פולט אותו בחזרה למרחב שבו הוא נמצא. מבחינת פעולה המזגן הזה עובד באופן דומה למזגן הרגיל, אולם יש כמה הבדלים שכדאי להכיר אם אתם מתכננים לקנות מזגן כזה.

ריקון מיכל המים

כל מי שמחזיק במזגן רגיל מכיר את הצינור שדרכו יוצאים המים של המזגן. המים הללו הם מי העיבוי, והם אלו שמאפשרים למזגן לקרר את האוויר. בעוד שבמזגן רגיל הצינור הוא זה שדואג לריקון שלהם, במזגן נייד האחריות עוברת אליכם. מידי פעם תדאגו לרוקן את המכיל הזה, על מנת להבטיח המשך פעילות תקינה של המזגן.

ניקוי מסננים והפעלה נכונה

שני דברים שכדאי לזכור ביחס למזגן נייד הם החשיבות של ניקוי המסננים שלו, כדי לוודא שאתם לא מקבלים דרך המזגן אוויר שאינו נקי. בנוסף, הקפידו על סגירת הדלתות והחלונות של החלל שבו המזגן הנייד שלכם עובד.

מזגן נייד מומלץ

הדבר הראשון שצריך לבדוק כאשר קונים מזגן נייד הוא האם המזגן יכול לקרר את החלל שבו אנחנו הולכים להציב אותו. המזגנים הניידים, בדיוק כמו אלו הרגילים יכולים לקרר שטח בגודל מסוים. כדי לוודא שהקירור יהיה אפקטיבי, קנו מזגן שמתאים למרחב שבו אתם הולכים להציב אותו. כמובן שכמו בכל קנייה של מכשיר חשמלי, גם בקנייה של מזגן נייד כדי לקנות מזגן של חברה מוכרת.

השוואת מחירים

הדבר האחרון שכדאי לעשות הוא כמובן השוואת מחירים בין מזגנים שונים. למרות שאף אחד מאיתנו לא אוהב לשלם יותר כסף ממה שצריך, חשוב לזכור שבכל הנוגע למזגנים ניידים, ישנו קשר מסוים בין האיכות של המזגן לבין המחיר שלו. הקשר הזה אינו מובהק, אך בהחלט קחו בחשבון שאם ראיתם מזגן במחיר נמוך באופן קיצוני, ייתכן שמדובר על מוצר לא איכותי שלא ישרת אתכם.

לסיכום

מזגן נייד הוא מזגן לכל דבר, אך כזה שאנחנו יכולים להזיז אותו ממקום למקום. המזגן הזה שימושי לא רק אצל מי שלא מחזיקים מזגן בבית, אלא גם כאשר אנחנו עורכים אירוע במקום פתוח, או בתוך מבנה זמני שאותו הקמנו בחצר. הקפידו לקנות מזגן נייד של חברה מוכרת, כדי להבטיח לעצמכם שהמזגן אכן ישרת אתכם. הקפידו להפעיל ולתחזק את המזגן על פי הוראות היצרן.

שתפו:

Scroll to Top

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע”מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
073-8021030