הסבר מספר מקשר

מזגן נייד לשטח – כל מה שצריך לדעת

כל מי שגר בארץ יודע שבעונת הקיץ יש צורך בתגבור רציני במערכות הקירור והאיוורור שלנו. הימים החמים לא מאפשרים לנו לתפקד בלי שיש לנו דרך להצטנן ולהתמודד עם השמש הקופחת. במאמר זה נספר לכם הכל על מזג נייד לשטח, על מה מדובר, מי צריך אותו, והיכן רוכשים מזגן נייד לשטח באיכות הגבוהה ביותר.

בחום הזה של תל אביב

ישראל היפה שלנו מלאה ביתרונות – אך לא ניתן להתווכח על כך שהקיץ שלנו יכול להיות קשוח. החום שורר במשך חודשים ארוכים, המעלות לא יורדות, הלחות בשמיים, וןאנחנו רק מחפשים דרך להצטנן, להתקרר, ולעבור את התקופה מבלי להשתגע. למזלנו, קיים מזגן נייד לשטח.

מזגן נייד לשטח – במה מדובר

אז על מדבור כשאנחנו מדברים על מזגן נייד לשטח? מדובר ביחידת מיזוג אוויר ניידת על גלגלים, קלה בהרבה מהמזגנים הביתיים שאתם מכירים. היחידה נחינת בתכונות מרשימות כמו יכולת לקרר אוויר פתוח ולהעניק לכם הקלה משמעותית בחום. ישנם סוגים רבים של מזגן נייד לשטח, ואצל חברות ותיקות כמו חברת קולדר תוכלו למצוא טווח מחירים רחב – מכ-700 ש״ח ועד ל-2,900 ש״ח.

מי צריך מזגן נייד לשטח

כאמור, כל אזרח בישראל כנראה זקוק למזגן נייד. אבל הקבוצות הבאות צריכות אותו במיוחד:

מזגן נייד לשטח עבור עסקים

בעלי עסק, ומעוניינים למשוך לקוחות ולהנעים את זמנם גם בקיץ? מזגן נייד לשטח יעזור לכם לקרר את אזור העסק שלכם, בין אם הוא מסעדה, בית קפה, חנות או בר. מערכת המיזוג הניידת תפעל בכל הכוח ותאפשר לאורחים שלכם ליהנות משהייה במקום.

מזגן נייד לשטח עבור אנשים פרטיים

סובלים ברמות מהקיץ הקיצוני שלפעמים מגיע לכאן? רוצים יחידת קירור ניידת שתעבור איתכם מחדר אל חדר, מחלל לחלל, ותעניק לכם הקלה מתמשכת – גם בחלקים הכי חמים של הבית או המשרד? מזגן נייד לשטח הוא התשובה הברורה.

מזגן נייד לשטח לאירועים

מתכננים אירוע רב משתתפים בחודשי הקיץ? מזגן נייד לשטח יהפוך את האירוע לאפשרי. בעזרת יחידה אחת או יותר, החלל של האירוע שלכם יהפוך לנעים ומזמין, וכל האורחים שלכם לא ירגישו בכלל בחום שבחוץ.

מזגן נייד לשטח של חברת קולדר

חברת קולדר הינה חברה ותיקה ומובילה בארץ שמתעסקת בפתרונות קירור שונים, כמו מזגן נייד לשטח – שהוא מהמוצרים הפופולאריים ביותר בקרב הלקוחות של קולדר. חברת קולדר שמה לה בראש ובראשונה את הלקוח, ומעניקה חווית קנייה מצוינת. צוות קולדר ישמח לעזור לכל לקוח ולענות על שאלות, להתייעץ, לעזור בבחירה ובפתירה של בעיות שונות.

לסיכום

אי אפשר לעבור את הקיץ בלי עזרתו של מזגן נייד לשטח – וחברת קולדר תשמח לספק לכם אחד שיעשה את העבודה נאמנה. מוצרי הבית של חברת קולדר, לרבות מזגן נייד לשטח, מגיעים אל הלקוח ברמת גימור גבוהה ואיכות מצוינת, במחירים אטרקטיביים.

שתפו:

Scroll to Top

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע”מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
073-8021030