הסבר מספר מקשר

דברים שכדאי לדעת על מצנן אוויר

דברים שכדאי לדעת על מצנן אוויר

שוק פתרונות הקירור מפותח מאד בארצות חמות כמו ישראל. הבחירה הפופולרית ביותר היא מזגן על סוגיו השונים, אך לא תמיד זוהי האפשרות הטובה ביותר. ישנם איזורים בהם יעיל, חסכוני ונעים יותר להשתמש בחלופה של מצנן נייד אשר דרך פעולתו שונה לחלוטין מזו של מזגנים.

מנגנון הקירור של מצנן אוויר מים

מצנן פועל באמצעות טכנולוגיה של אידוי מים. מנגנון הקירור מכיל פילטר חלת דבש, שהרפידות שלו נשמרות ספוגות מים בכל עת. עקרון הפעולה פשוט; אוויר טרי מוזרם דרך הפילטרים, המגע עם המים מקרר אותו והפילטרים מסננים אותו וכך, הוא נפלט אל החדר כאוויר צונן ונקי. במקום לפלוט חום וגזים, כמו מזגנים, פולט המצנן אדי מים וכך משיג שתי תוצאות; הורדת מידות החום ושמירה על רמת לחות מינימלית.

מצננים – מאפיינים עיקריים

מצנן אויר הוא פתרון קירור בעל תכונות מגוונות, שחלקן עשוי להוות יתרון באיזורים מסוימים, אך חסרון באחרים. יש לבחון את רשימת המאפיינים ורצוי אף להיוועץ עם מומחה בתחום, לשם עזרה בהתאמת אמצעי הקירור לתנאים המיוחדים הקיימים בסביבה אנושית ופיזית מסויימות. מצננים הינם מכשירים יעילים מאד, אשר מסוגלים להוריד את מידות החום באופן משמעותי (10 מעלות צלסיוס בממוצע). עלויות ההתקנה והאחזקה של מצננים נמוכות מאד וצריכת החשמל שלהם נמוכה בכ-70% מצריכת האנרגיה של מזגנים. הם מתפקדים באופן מירבי באיזורים חמים ויבשים ומסוגלים לעמוד בטמפרטורות גבוהות במיוחד. מצנן מים אוויר מפיץ אדי מים לכן, לרוב אינו מומלץ לשימוש באיזורים לחים כמו למשל, מישור החוף הישראלי.

מצנן אויר נחשב ידידותי לסביבה, כמו גם לדיירי החדר בו הוא מותקן. מצנן אינו עובד על גז ואינו פולט זיהום אוויר. מצנן אינו עושה שימוש באוויר הכלוא בחדר וממחזר אותו, בדומה למזגן, על כן האוויר אותו הוא פולט הינו רענן ונקי.
מצננים מאפשרים כיוונון של עצמת הרוח אך לא של מידות החום של האוויר היוצא מהם. הם מופעלים בעזרת שלט רחוק ויושבים על גלגלים המקנים להם יכולת ניידות.

שתפו:

Scroll to Top

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע”מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
073-8021030