אודות

חברת COLDER ISREAL  פועלת כבר שנים רבות בתחום פתרונות האוורור, הקירור והחימום לכל בית עסק או בית פרטי בישראל. אנו מספקים קשת רחבה של מוצרים ופתרונות עוצמתיים לשטחי פנים וחוץ.

חברת "COLDER ISRAEL" ׁׁׁׁ(קולדר ישראל)  החברה המובילה בתחום הקירור, האוורור והחימום מאז 2009. COLDER מתמחה בייבוא, פיתוח, ייצור ושיווק של מכשירים ומערכות אוורור, צינון וחימום בטכנולוגיות החדישות והמתקדמות ביותר בשוק הישראלי.  אנו מספקים פתרונות לשוק התעשייתי, המוסדי, והפרטי. חברת COLDER מציעה מגוון פתרונות אפקטיביים וחדשניים להתמודדות עם האקלים הישראלי, אשר נותנים מענה גם לימי הקיץ החמים ביותר וגם לקור עז בימי החורף. 
אנו בחברת COLDER מאמינים באיכות ללא פשרות, ודואגים בכל עונה לחדש, לייעל ולשפר את איכות המוצרים, כך שהלקוח יקבל את הטוב ביותר. אנו מאמינים, כי מערכת היחסים עם הלקוח לא נגמרת ברגע הרכישה ומעניקים שירות ואחריות מלאים על כל המוצרים, כי מנקודת המבט שלנו הלקוח הוא בראש סולם העדיפויות. חרטנו על דגלנו כי נעשה כל ביכולתנו להציב רף חדש בתחום השירות – שירות זמין ומהיר, אמין ואיכותי.

בין לקוחותינו נמנים ארגונים, חברות ועסקים מובילים כגון: משרד הביטחון, חיל האוויר, כללית, רשת מלונות פתאל, רשת מלונות רימונים, זוגלובק, נמל תעופה בן גוריון, שלג תעשיות, רשת בתי הקפה גרג, רשת קפה קפה ורבים אחרים. אנו נסייע ונייעץ לך לאורך כל הדרך בבחירת המכשיר המתאים ביותר לסביבה המבוקשת ונדאג לכך שהמכשיר יותאם בצורה האפקטיבית ביותר לסביבתו. כמו כן, אין שום צורך בידע או מיומנות מיוחדת בכדי להפעיל את המכשירים.

כשעוצמה ואיכות
מתמזגים
the coldest summer
פתרונות קירור
breath like outside
פתרונות אוורור
winter is coming
פתרונות חימום
אני רוצה פרטים